erhan-yazici-sigortacilik-ankara

Sigorta deyince başta inanmak ve güvenmek çok önemli.

Kurucumuzun mesajı

Sigorta deyince başta inanmak ve güvenmek çok önemli.  Bize gelen kişi her şeyini emanet ettiği insana güvenecek, inanacak  ve sonrasında hizmet alacak. Bilecek ki “Ben şimdi yansam, ben şimdi hastalansam, ben şimdi yaralansam, ben şimdi kaza geçirsem acentem Erhan Yazıcı arkamda. Her işimi halleder, beni mağdur etmez, yalnız bırakmaz.” Bu güven kişiyi hem rahatlatır hem de güç verir.

30 yıldır değişmeyen logomuzda yer alan, müşterilerimizin bizi nitelendirmesi Ailenizin Sigortacısı ifadesi çok önemli. Türk toplumunda, dinimizde, örf ve adetlerimizde aile çok önemlidir. Aile; toplumların, milletlerin temel taşıdır. Bu bakımdan Ailenizin Sigortacısı olmak, aileye girmek ve onlardan bir birey olmak bizim için büyük önem arz ediyor.

Müşterilerimizle öyle samimi bağlarımız vardır ki kimseye anlatamayacakları, çok özel konularını bile bizimle paylaşırlar. Yardım isterler, sıkıntılarına ortak oluruz, dertlerine çözüm ararız. Hatta “Oh be Erhan! Bu konuları konuşamıyordum, sayende rahatladım” derler. Bu da meslekte 30 yıldır var olmanın sebeplerinden,

Bir yeri veya bir şeyi sigorta ederken mutlaka riskleri çok iyi görür ona göre değerlendiririz, Hiçbir zaman yeter ki satış olsun aman poliçeyi yapalım yeter demedik, Hatta önerdiğimizin dışında istekler, yapılması gereken şeylere itiraz varsa hemen oradan çekimeyi uygun gördük. Sigorta ile ilgili bütün konulara ve genel şartlara vakıf olduğumuz için neyin nereden geleceğini tahmin ederiz. Gerekli tedbirin alınması için ne lazımsa onu yaparız.

30 yıl boyunca çok ciddi, büyük montanlı hasarlarla çok karşılaştık. Hepsinde de hem sigorta şirketi hem eksper hem de müşteri teşekkür etmiştir.

Ailenin Sigortacısı olduğumuz için bütün müşterilerimizin doğum, ölüm, sağlık, düğün konularında hep yanlarında olmuşuzdur. Her zaman da bizi görmek isterler. Biz de onlarla olmaktan memnun oluruz.

Erhan Yazıcı