Konut Paket Sigortası, geniş kapsamlı ve “kişiye özel” bir paket sigorta ürünüdür. Bu ürünümüzle evinizi ve içindeki eşyaları yangın, hırsızlık, deprem, su baskını gibi çeşitli risklere karşı koruma altına almış olursunuz.

Evinizin oturulamaz ve içerisindeki eşyaların kullanılamaz hale geldiği durumlarda, taşınma veya enkaz kaldırmanın oluşturacağı giderler karşısında güvence sağlar.  Konut Sigortası kapsamında, kiradaki evinizde oluşabilecek hasarlar ise kiracınızın taşınmak durumunda kalmasıyla kira gelirinizi kaybetme olasılığına karşı koruma sağlar.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Konut Paket Sigortası, pek çok riski kapsayan güvenceyi tek bir poliçede sunan bir ürünümüzdür. Teminat altına aldığı hususlar; yangın, deprem, fırtına, sel ve su baskını gibi farklı durumları içermektedir.

Konut Sigortası kapsamında sağlanan teminatlara ek olarak sigortalılarımızın hayatını kolaylaştıran asistans hizmetleri herhangi bir ek ücret istenmeden sunulmaktadır. Asistans hizmetleri arasında; konutta meydana gelen hasar sebebiyle oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratı, doktor veya ambulans gönderilmesi, otel hizmeti veya konutta kalan kişilerin kurtarılması gibi çok çeşitli konular yer almaktadır.

Konut Sigortası Ankara İstanbul

Konut Paket Sigortanızı Hemen Alın
    Erhan Yazıcı Sigorta’ya ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.