KOBİ’ler, ülkemiz ekonomisinin büyük bir çoğunluğunu oluşturur ve ülke ekonomisine yüksek değer katan işletmeleri kapsar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde yaşanabilecek beklenmedik kazalar sizleri başladığınız noktaya geri döndürmesin. Özel olarak KOBİ’lere yönelik hazırladığımız bu ürünümüz ile küçük başlangıçların güvencesi oluruz.

Neden KOBİ Paket Sigortası Yaptırmalıyım?

KOBİ’lere özel sunduğumuz paket sigorta poliçelerimiz, her işletmenin faaliyet konusuna göre özel ihtiyaçları bilir ve kapsamlı bir güvence paketi sunar. Bu güvence paketinin en önemli bileşeni geniş teminatlar vermesidir. KOBİ Paket Sigortası ile iş yerinizdeki dekorasyondan, makinelerinize, demirbaşlarınızdan, elektronik cihaz ve binanıza kadar kıymetler sigortalanır. Ayrıca, şirketinizin reklam panosu, şirketinize ait emtia ve üçüncü şahıslara ait emtia da teminat altına alınır. Bu kadar da değil, işletmenizdeki nakit paranız ve kıymetli evraklarınız (çek, senet, bono gibi) bizimle güvendedir.

Son olarak çalışanlarınızı da unutmadık! Şirket çalışanlarınıza ait özel eşyalar da poliçemiz teminatı altındadır. Siz işinizi yapın, biz sizi güvence altına alırız.

kobi paket sigortası Ankara

KOBİ Paket Sigortanızı Hemen Alın
    Erhan Yazıcı Sigorta’ya ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.