İnşaat All Risks Sigortası

Son yılların gözde sektörü olan inşaat sektöründe firmalara özel geliştirilmiş olan, inşaat faaliyetlerine özel beklenmeyen ve aniden ortaya çıkan hasarları güvence altına alan bir ürünümüzdür. Projenin uçtan uca tüm aşamalarını kapsar ve firmalar için yaşanması olası işgücü, sermaye ve zaman kayıplarının önüne geçer.

Hemen Teklif Alın
inşaat all-risks sigortası İstanbul
makine kırılması sigortası Ankara

Makine Kırılması Sigortası

Endüstriyel üretimin en önemli bileşenlerinin başında makineler gelir. Makinelerin güvence altında olması yatırımınızı korurken üretimin de kesintisiz sürmesini sağlar. Makine Kırılması Sigortası ile yalnızca makinelerinizi değil üretiminizi de risklere karşı korumuş olursunuz.

Hemen Teklif Alın

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik cihazlar farklı işlevleriyle pek çok alanda kolaylıklar sağlar. İş yerinizdeki elektronik cihazların iş süreçlerinize katkıları göz önüne alındığında korunmalarının ne denli önemi olduğu daha iyi anlaşılır. Elektronik Cihaz Sigortası ile sizi oluşabilecek riskler karşısında güvence altına almaktayız.

Hemen Teklif Alın
elektronik cihaz sigortası
işveren sorumluluk sigortası

İşveren Sorumluluk Sigortası

İşveren Sorumluluk Sigortası, iş yerinde gerçekleşebilecek kazalar neticesinde işverenden talep edilebilecek ve Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sağladığı yardımların haricindeki talepleri teminat altına alır. Talep sahibi; işverenle iş akdi olan ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı işçiler veya bunların hak sahipleri olabilir.

Hemen Teklif Alın

Teklifinizi Hemen Alın


    Sigorta Türü
    İnşaat All RisksMakina KırılmasıElektronik Cihazİşveren Sorumluluk

    Erhan Yazıcı Sigorta’ya ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.