Plaza Kasko Sigortası aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm sigorta teminatlarını “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile bir arada sunar. Her marka araç için yapılabilen özel bir kasko ürünümüzdür.

Plaza Kasko Sigortası, yetkili servis hizmetlerine birçok anlaşmalı servis istasyonundan 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda farklı kanaldan kolaylıkla ulaşmanızı sunar.

Poliçe dönemi içerisinde muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeksizin bir adet orijinal cam değişimi olanağı sunar.

Ayrıca anlaşmalı-yetkili servislerimizde geçerli olmak üzere araçta meydana gelebilecek küçük çaplı hasarlara mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamdaki hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Plaza Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu önemli ayrıcalıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Plaza Kasko Sigortası gerek aracınızı gerekse bütçenizi güvence altına alan bir üründür. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

plaza kasko sigortası

Plaza Kasko Sigortanızı Hemen Alın
    Erhan Yazıcı Sigorta’ya ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.